З 15 березня 2022 рокуДержавний комітет телебачення і радіомовлення України спільно з ОфісомПрезидента України та Міністерством культури та інформаційної політики України започаткувалинаймасштабнішу книжкову благодійну акцію «Українським дітям – українську книгу!».Метою акції є безкоштовнезабезпечення дітей вимушених переселенців українськими підручниками,навчальними посібниками, художньою літературою.Сьогодні, бібліотека ліцею отримала в подарунок художнюта галузеву літературу для поповнення бібліотечного фонду нашого закладу. Щиродякуємо !!!
/Files/images/7bbloteka/зображення_viber_2024-03-13_12-47-18-681.jpg
Тарас Григорович Шевченконародився 9березня 1814 наЧеркащині в селі Моринці. У 2024 році виповнюється 210 років від дня народженнянайвідомішого українського поета.Його творчістьстала символом боротьби за українську державність, волю та незалежність. ПоезіяТараса Шевченка, незважаючи на численні заборони, стала нетлінною і важливоючастиною українського народу. Поетична спадщина Кобзаря – це понад 240 творів,які перекладені понад ста мовами світу.Шевченко – це Національнийгерой і символ України.До дня народження Т. Г.Шевченка діти 3-х і 4-х класів, намалювали малюнки до творівавтора «Шевченкові твори сяють, мов зорі».
/Files/images/7bbloteka/зображення_viber_2024-03-13_12-46-59-064.jpg
З весною Вас! З Міжнародним жіночим днем! Бібліотека ліцею бажає усім красуням чарівного настрою, ніжних обіймів, стрімких успіхів укар'єрі, яскравих емоцій та вражень. До цього дня учні початкової школи долучилися до флешмобу «Посмішка дівчинки і весна». Світлини наповненні щастям, добром і теплою весною
/Files/images/7bbloteka/зображення_viber_2024-03-13_12-45-49-961.jpg
/Files/images/7bbloteka/зображення_viber_2024-03-13_12-46-04-211.jpg
/Files/images/7bbloteka/зображення_viber_2024-02-28_15-28-48-704.jpg
/Files/images/7bbloteka/зображення_viber_2024-02-28_15-28-53-059.jpg
/Files/images/7bbloteka/зображення_viber_2024-02-21_10-57-47-787.jpg

/Files/images/7bbloteka/карт. бібл.png

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято встановлено в Україні Указом Президента України від 14.05.1998 р. № 471/98, враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства.

Бібліотека сьогодні – це точка опори, на якій будується простір культурного суспільства. Бібліотеки як скарбниці знань та інформації активно впливають на процеси розвитку економіки, науки, освіти, культури.

Вітаємо бібліотечних працівників України зі святом, прийміть наші найщиріші побажання здоров’я і щастя, плідної ефективної праці, творчих звершень, незмінного везіння, удачі в усіх починаннях, філософської незворушності у будь-яких ситуаціях, життєвого вам оптимізму, вірних друзів і талановитих колег!

/Files/images/7bbloteka/дЕНЬ ЗАХИСНИКІВ.JPG /Files/images/7bbloteka/викладка до Дня захисника.jpg

День захисника і захисниць України – це свято, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

Ми повинні розуміти, як важко нашим воїнам знаходитися далеко від своїх родин і друзів, як важко кожного дня переживати смертельні ризики та втрати побратимів. Ми повинні показувати нашим захисникам нашу підтримку, повагу та віру.

До цього дня у читальному залі приурочена книжкова виставка "Україна суверенна - від витоків до сьогодні" . Мільйони людей вірять, що небо нашої України-матері стане мирним, адже його оберігають славні воїни, їм довіряють найдорожче, найсвітліше - оберігати мир!