/Files/images/foto_admnstrats/Рисунок1.png

Вітаємо, шановні відвідувачі нашого сайту - педагоги, діти, батьки, бабусі і дідусі та все, все, кому не байдуже, як і чого навчають сьогодні наших дітей!

Ми надаємо вам можливість дізнатися, що дає учням наш ліцей, яким чином готує їх до майбутнього самостійного щасливого життя. Якщо ШКОЛА для Вас не порожній звук, якщо ви людина небайдужа, і ЖИТИ для Вас означає ВЧИТИСЯ, ми раді бачити Вас на сторінках нашого сайту.

Ми раді бачити тут усіх тих, кого цікавить освіта, школа і проблеми, пов'язані з цим, і хто уболіває за тих, хто сьогодні тільки вчиться тому, як жити завтра. Тут ви знайдете багато корисної та цікавої інформації, отримаєте унікальну можливість поспілкуватися і висловити думки з різних питань і проблем, незалежно від того, хто Ви - вчитель або учень, батько чи випускник нашої школи.

Ми сподіваємося на продуктивний діалог з вами, спрямований на загальний успіх у справі навчання і виховання наших учнів. Вибирайте розділ, який Вам цікавий, і залишайтеся з нами.

Шановні батьки!
Пам'ятайте, що Ви повноправні учасники освітнього процесу. Від доброї співпраці і взаєморозуміння залежить успішність в питаннях виховання і освіти дітей.
Бажаю всім здоров'я, душевної рівноваги, благополуччя!
Завжди рада зустрічі з Вами!