Список переможців

ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Малої академії наук України у 2014/2015 навчальному році

НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ТЕХНІЧНИХ НАУК


Секція «ТЕХНОЛОГІЧНІ ПРОЦЕСИ ТА ПЕРСПЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

ІІІ місце Чолак Костянтин Юрійович учень 11-Б класу

Секція «АВІА- ТА РАКЕТОБУДУВАННЯ, МАШИНОБУДУВАННЯ І РОБОТОТЕХНІКА»

ІІІ місце Барський Олександр Михайлович учень 11-А класу Харківського технічного ліцею № 173 Харківської міської ради Харківської області; вихованець Комунального закладу «Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя» Харківської обласної ради»;

Секція «ТЕХНОЛОГІЇ ПРОГРАМУВАННЯ»

ІІІ місце Барський Олександр Михайлович учень 11-А класу

Секція «Екологія»

ІІІ місце Сорокіна Анна Сергіївна учениця 10-Б класу

Учні ліцею Нгуєн В'єт Хинг (11А) та Фам Фі Хунг (10А) закінчили роботу над екологічним проектом "Забруднення повітря пилом та хімічними речовинами" та презентували його в ліцеї. Бажаемо успіхів під час захисту проекту на районному рівні.

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ УЧНІВ ХТЛ №173 У І ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ МАН

№ з/п П.І.Б. учня (повністю) Місце Клас Секція Тема роботи П.І.Б. керівника роботи (повністю), посада
1. Чайка Лука Сергійович І 10-Б Науково-технічна творчість та винахідництво Дослідження технології виготовлення перших напівпровідникових діодів та їх реалізація в сучасних умовах Козуб П.А., кандидат технічних наук Печерська Валентина Іванівна, вчитель фізики
2. Чолак Костянтин Юрійович І 11-Б Технологічні процеси та перспективи технології Спектральний аналіз голосових даних швидким перетворенням Фур’є Козуб П.А., Печерська Валентина Іванівна, вчитель фізики
3. Фам Фі Хунг ІІ 10-А Екологія Забруднення повітря пилом Ковальова Вікторія Дмитрівна, вчитель хімії
4. Сороколіт Поліна Дмитрівна І 10-Б Історія України Історія археологічних досліджень острова Березань у 1960х – 1980х рр. Завізіон Оксана Григоріївна, вчитель історії
5. Цимбалюк Поліна Олегівна учасник 11-Б всесвітня історія Розвиток наукових знань Візантійській імперії Волохова Олена Андріївна, вчитель історії
6. Терешонкова Анастасія Олександрівна учасник 11-Б всесвітня історія Військове мистецтво самураїв XIII – XV ст Волохова Олена Андріївна, вчитель історії
7. Барський Олександр Михайлович І 11-А Прикладна математика Побудова найкоротшого остового дерева у зваженій графі з обмеженнями Пославський С.О., кандидат фізико-математичних наук Свириденко Людмила Анатоліївна, вчитель математики
8. Кошлата Ольга Владиславівна І 9-А Кліматологія та метеорології Динаміка метеорологічного потенціалу м. Харкова Лунячек Наталя Олександрівна, вчитель географії
9. Бур’ян Валерія Вадимівна ІІ 11-Б Біологія Дослідження різних типів мутації на дослідних об’єктах (мушка-дрозофіла) Одінець Тетяна Олександрівна, вчитель біології
10. Доан Тхі Фионг Ань ІІІ 11-А Біологія людини Експериментане обґрунтування застосування препарату «Трибестан» при репродуктивних порушеннях, зумовлених запальним процесом у передміхуровій залозі Бречка Н.М., кандидат біологічних наук, Одінець Тетяна Олександрівна, вчитель біології
11. Сорокіна Анна Сергіївна І 10-Б Екології екологічна якість молочних продуктів дитячого харчування Гололобова О.О , кандидат с.-г. наук, Одінець Тетяна Олександрівна, вчитель біології
12. Нгуєн Фионг Ханг ІІІ 11-А Літературна творчість «Задзеркалля» Гончарова Ніна Львівна, вчитель російської мови та літератури
Кiлькiсть переглядiв: 0