ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

4 травня 2019 року в Каразінському університеті відбувся шостий Конкурс знавців української мови «Грамотій» для учнів 8–11 класів, організатором якого є ректорат, центр довузівської освіти, кафедра української мови філологічного факультету.
Конкурс проходив за спонсорської підтримки громадської організації «ЕкспертиЗА Реформ» і видавництва «Ранок».
Цього року в конкурсі взяли участь понад 160 учнів із понад 70 шкіл Харкова і Харківської області.

Вітаємо переможців конкурсу знавців українскьої мови "Грамотій":
Кватирук Алісу - ученицю 8-Б класу, яка посіла І місце серед учасників 8-х класів;
Воловчука Владислава - учня 10-А класу, який посів ІІ місце серед учасників 9-х класів.
Також вітаємо Василенко Ніну Миколаївну, вчителя української мови та літератури ХТЛ №173, з Подякою за високий професійний рівень у підготовці переможця Конкурсу знавців української мови "Грамотій"!