УРОЧИСТИЙ ПРИЙОМ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ТВОРЧИХ РОБІТ «ПОДОРОЖ ПО ЦЕНТРУ ХАРКОВА» У ХАРКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

У конкурсі взяли участь 225 школярів з 145 закладів освіти міста, які представили вірші, есе, казки та оповідання про 17 пам'ятків Харкова, розташованих в центрі міста, зокрема, про Держпром, оперний театр, фонтан «Дзеркальний струмінь», Харківський цирк, Алею гостей кінофестивалю «Харьковская сирень», пам'ятники отаману Сірку, Тарасу Шевченку, Людмилі Гурченко, футбольному м'ячу тощо. Сто кращих робіт увійшли в книгу «Подорож по центру Харкова».

Під час зустрічі Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав школярів з перемогою у конкурсі та побажав їм не зупинятися на досягнутому.

«У 2019 ми будемо святкувати 365-річчя заснування Харкова. У всіх нас буде можливість згадати про значні історичні події та багатьох цікавих людей, які внесли свою лепту в історію розвитку і становлення нашого міста. І це здорово, що ми залучаємо до цих починань дітей. Ця книга - унікальна. Вона написана вами для того, щоб ваші батьки, бабусі, дідусі, однокласники, та й усі, хто її прочитає, зрозуміли, що таке Харків і як сильно його можна любити. Прошу вас - продовжуйте свою творчість, беріть участь в житті міста! Ми тільки починаємо цю роботу, і ми її обов'язково продовжимо і ще не раз з вами зустрінемося!»- сказав Геннадій Кернес, звертаючись до школярів.

Всі переможці конкурсу отримали подарункове видання книги «Подорож по центру Харкова».

Серед переможців конкурсу
учень 9-А класу ХТЛ № 173 Іванов Іван. Вітаємо Ваню
та бажаємо йому нових звершень!