Шановні батьки майбутніх першокласників!

3 03.04.2023 року розпочинається реєстрація дітей до першого класу.

Ураховуючи ситуацію, що склалася в Україні, реєстрація дітей відбуватиметься лише в електронному вигляді за посиланням https://school.isuo.org

/Files/images/2022_2023_nr/1_klas/Без имени.png

Після реєстрації та заповнення всіх необхідних даних Ваша заявка буде опрацьована закладом освіти.

Звертаємо Вашу увагу, що дитина буде зарахована лише після того, як вас запросять до закладу освіти для написання заяви власноруч!

/Files/images/2022_2023_nr/1_klas/1 клас.jpg

Перелік документів для вступу до 1-го класу

1. Копія свідоцтва про народження дитини або документ, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)

2. Копія ідентифікаційного номеру дитини.

3. Копія паспорта одного із батьків дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)

4. Оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

Прогнозована кількість класів і учніву 1-х класах на 2023/2024 н.р.:

Кількість класів – 2

Кількість учнів – 60