/Files/images/2022_2023_nr/psiholog/kudy-zvernutysya-po-bezkoshtovnu-psyhologichnu-dopomogu-tvit-1.png

База психологів України

Безкоштовна психологічна допомога для українців: список ресурсів та номери телефонів.

Корисні посилання щодо допомоги та підтримки в ситуаціях насильства, торгівлі людьми, складних життєвих обставин

Національна «гаряча лінія» для дітей та молоді:
0 800 500 225 або 116 111 (безкоштовно зі стаціонарного та мобільного телефонів, анонімно).

Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації:
0 800 500 335 або 116 123 з мобільних або стаціонарних телефонів цілодобово (безкоштовно, анонімно, конфіденційно).

Поліція: 102.

Центр надання безоплатної правової допомоги:
0 800 213 103.

Перша національна лінія довіри для попередження суїциду: 73 33.

«Лiнiя допомоги»: (067) 975 76 76, (066) 975 76 76, (093) 975 76 76.

Лінія психологічної допомоги для учасників АТО та членів їх сімей: 0 800 505 085.

Корисні посилання щодо допомоги у разі кібербулінгу

Національна «гаряча лінія» для дітей та молоді за номерами: 0 800 500 225 або 116 111.

Поліція (кіберполіція) за номером 102 (повідомити про кібербулінг).

Куди потрібно звертатися за допомогою тим, хто перебуває за кордоном

Дитяча гаряча лінія 116 111 (безкоштовно зі стаціонарного та мобільного, анонімно, консультації українською мовою).

Поліція, за єдиним номером служби екстреної допомоги: 112

Доброго дня шановні друзі!

Ми дуже сподіваємося, що зараз ви всі зараз перебуваєте в безпечних місцях і оберігаєте себе та рідних.
Наша робота націлена на те, аби зменшити напругу та надати вчителям максимальну підтримку у цей надскладний час.
Тому проаналізувавши успішний досвід реалізації попередніх проектів по психологічній підтримці вчителів ми вирішили продовжити цей напрямок та запрошуємо вас долучатися до інших ініціатив.

17-18 листопада ГО “Смарт освіта” проведе безплатний дводенний тренінг з психологічної допомоги для вчителів.

Щоб приєднатися, зареєструйтеся за цим посиланням: https://forms.gle/gGuXKK19LhCqhx3Z7 Кількість місць обмежена.

Ці тренінги – частина програми підвищення кваліфікації “Швидка психологічна допомога онлайн для учасників освітнього процесу”.

Програма покликана

- сформувати в освітян знання про психологічну травматологію;

- допомогти опанувати техніки й методики зменшення стресу й емоційної напруги.

Програма складається з низки дводенних тренінгів – теоретичного та практичного блоків для різних груп освітян. Отримані знання вчителі зможуть використовувати в роботі зі своїми учнями.

Розробниці програми:

Наталія Подоляк – сімейно-дитяча психотерапевтка (напрямки роботи КПТ, EMDR,ССТ). Тренерка програми “Діти і війна. Техніки зцілення” (протягом семи років на сході України);

Оксана Макаренко – співзасновниця ГО “Смарт освіта”, співавторка концепції НУШ.

За результатами підвищення кваліфікації учасникам нададуть персональні сертифікати. Загальний обсяг навчання: 6 годин (0,2 кредити ЄКТС).

Кожного місяця ми будемо проводити ці та інші треніги для освітян, тому слідкуйте за оновленнями на сайті НУШ.

Будемо дуже раді Вас бачити. Бережіть себе❤️