СЕМІНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ "ІНТЕГРОВАНЕ НАВЧАННЯ: ТЕОРЕТИЧНИЙ АСПЕКТ"

/Files/images/2018-2019/mr/semnari/IMG_3864.JPG

СЕМІНАР ДЛЯ НОВОПРИЗНАЧЕНИХ ДИРЕКТОРІВ М.ХАРКОВА "ВИМОГИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ КОНТРОЛЬНО-АНАЛІТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ АДМІНІСТРАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ"

/Files/images/2016_2017_nr/mr/semnari/P1080366.JPG

18.10.2016 року в ХТЛ №173 відбувся семінар для новопризначених директорів м. Харкова "Вимоги до організації контрольно-аналітичної діяльності адміністрації навчального закладу".

МЕТОДИЧНА ПАНОРАМА ДЛЯ БІБЛІОТЕКАРІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ КОМІНТЕРНІВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА ХАРКОВА «СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА — ФОРМУЛА УСПІХУ»

2016-03-25

25.03.2016 в бібліотеці Харківського технічного ліцею №173 відбулась методична панорама для бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів Комінтернівського району міста Харкова "Сучасна бібліотека - формула успіху". Завідуюча бібліотекою Волошина Н.Л. ознайомила своїх колег з моделлю роботи бібліотеки ліцею та провела бібліотечний квест "Літературні мандри".

ФОТОЗВІТ


МЕТОДИЧНА ПАНОРАМА ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УСІХ ТИПІВ І ФОРМ ВЛАСНОСТІ КОМІНТЕРНІВСЬКОГО РАЙОНУ «ОСОБЛИВОСТІ НАПИСАННЯ ВЛАСНОГО ВИСЛОВЛЮВАННЯ ПІД ЧАС ПРОХОДЖЕННЯ ЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ»

2016-03-23

23 березня в ліцеї відбулася методична панорама вчителів української мови та літератури загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності Комінтернівського району "Особливості написання власного висловлювання під час проходження ЗНО з української мови та літератури", під час якої вчителі української мови та літератури Комінтернівського району ознайомились з системою підготовки до ЗНО з української мови в ліцеї, підвищення рівня теоретичних і практичних навичок написання власного висловлювання.

ФОТОЗВІТ


05 грудня 2015 року в ліцеї відбувся семінар "Використання технологій критичного мислення на уроках" під керівництвом тренера благодійної організації "Вчителя за демократію та партнерство" Пилипчатиної Л.М.

ФОТОЗВІТ


25 листопада 2014 року в ліцеї був проведений науково-практичний семінар для директорів загальноосвітніх навчальних закладів Комінтернівського району м. Харкова за темою "Модель підготовки учнів Харківського технічного ліцею №173 до складання ЗНО".

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ

ФОТОЗВІТ

Кiлькiсть переглядiв: 99