Список учнів-ПЕРЕМОЖЦІВ

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

українська мова та література

1 Азаров Ілля Володимирович 10
2 Воловчук Владислав Олегович 9
3 Май Доан Хоай Тху 10
3 Яценко Дар’я Андріївна 11

математика

1 Лионг Туан Хоа 6
1 Матвейшин Дмитро 9
1 Антоненко Владислав 10
2 Шенгер Ілля 6
2 Максимовська Анастасія 10
2 Березіна Анастасія 11

історія

2 Серік Іван Олексійович 9
2 Грабець Олег Володимирович 10
2 Махоніна Аліна Юріївна 11
3 Вікторов Богдан Михайлович 8
3 Азаров Ілля Володимирович 10
3 Артюшенко Артем Сергійович 11

хімія

2 Демиденко Ілля Владиславович 9
2 Сидоров Денис Євгенійович 10
2 Сисоєв Ярослав Геннадійович 11
3 Бутко Маргарита Юріївна 7
3 Бойко Нікіта Андрійович 7
3 Савчук Олександра Дмитрівна 11

фізика

1 Бойко Нікіта Андрійович 7
1 Матвейшин Дмитро Вікторович 9
2 Середа Михайло Ігорович 8
2 Максимовська Анастасія Валентинівна 10
2 Березіна Анастасія Романівна 11
3 Степанова Аріна Євгенівна 8
3 Демиденко Ілля Владиславович 9
3 Бойко Анастасія Андріївна 11

біологія

1 Крупеня Олександр Володимирович 9
2 Кучугура Олександра Олександрівна 8
2 Крижній Данило Дмитрович 8
2 Серік Іван Олексійович 9
2 Данг Дик Ань 11
3 Азаров Ілля Володимирович 10
3 Бойко Анастасія Андріївна 11

англійська мова

2 Андрійчук Єлизавета Юріївна 10
3 Сисоєв Ярослав Геннадійович 11

німецька мова

1 Грабець Олег Володимирович 10

економіка

2 Валіков Денис Олександрович 10
3 Коваль Максим Олександрович 10
3 Грабець Олег Володимирович 10

інформатика

1 Філенко Нікіта Олексійович 9
1 Матвейшин Дмитро Вікторович 9
1 Березіна Анастасія Романівна 11
3 Шмельов Олег Борисович 11

астрономія

1 Казьмін Данило Олександрович 10
2 Совгір Анастасія Ігорівна 11

географія

1 Грабець Олег Володимирович 10
2 Вікторов Богдан Михайлович 8
2 Воловчук Владислав Олегович 9
2 Яценко Дар’я Андріївна 11
3 Коваль Максим Олександрович 10

інформаційні технології

1 Коваль Максим Олександрович 10
1 Крупеня Олександр Володимирович 9
1 Шмельов Олег Борисович 11
2 Антоненко Владислав Сергійович 10
2 Бойко Анастасія Андріївна 11
2 Калина Ольга Володимирівна 10

правознавство

1 Грабець Олег Володимирович 10
1 Артюшенко Артем Сергійович 11
2 Демиденко Ілья Владиславович 9

екологія

3 Кириллова Софія Олегівна 11

російська мова та література

1 Азаров Ілля Володимирович 10
1 Березіна Анастасія Романівна 11
2 Воловчук Владислав Олегович 9
3 Май Доан Хоай Тху 10
Кiлькiсть переглядiв: 133