РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ УЧНІВ ЛІЦЕЮ
у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України у 2015/2016 н.р.

№ з/п ПІБ учня Клас Секція Вчитель, який підготував Місце, зайняте на ІІ етапі
1 Дмитрієнко Володимир Денисович 10-А Географія та ландшафтознавство Лунячек Н.О. ІІІ
2 Павленко Віталіна Віталіївна 9-А Археологія Завізіон О.Г. ІІІ
3 Бойко Анастасія Андріївна 9-А Прикладна математика Кукарекіна Т.М. ІІІ
4 Березіна Анастасія Романівна 9-А Математичне моделювання Кукарекіна Т.М. ІІІ
5 Савчук Олександра Дмитрівна 9-Б Технологічні процеси та перспективні технології Печерська В.І. ІІІ

Призери ІІ етапу МАН у 2015/2016 н.р.

№ з/п П.І.Б учасника Клас П.І.Б. керівника Секція Базова дисципліна Місце
1. Дмитрієнко Володимир Денисович 10-А Лунячек Н.О. Географія та ландшафтознавство Географія ІІІ
2. Павленко Віталіна Віталіївна 9-А Завізіон О.Г. Археологія Історія ІІІ
3. Бойко Анастасія Андріївна 9-А Кукарекіна Т.М. прикладна математика математика ІІІ
4. Березіна Анастасія Романівна 9-А Кукарекіна Т.М. Математичне моделювання математика ІІІ

Графік проведення ІІ етапу МАН
у 2015/2016 н.р.
(виконання к.р., захист науково-дослідницьких робіт)

№ з/п П.І.Б учасника Клас П.І.Б. керівника Секція Базова дисципліна Контр. робота (9.00-12.00) захист робіт (9.00-18.30)
Місце дата Місце дата
1. Махоніна Аліна Юріївна 9-А Миронова В.Б. Екологія та аграрних наук Біологія Харківський національний університет ім.В.Н.Каразіна 17.01.2016 Харківський національний університет ім.В.Н.Каразіна 06.02.2016
2. Дмитрієнко Володимир Денисович 10-А Лунячек Н.О. Географія та ландшафтознавство Географія Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради 30.01.2016 Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради 31.01.2016
3. Павленко Віталіна Віталіївна 9-А Завізіон О.Г. Археологія Історія Харківський національний університет ім.В.Н.Каразіна 06.02.2016 Харківський національний університет ім.В.Н.Каразіна 07.02.2016
4. Бойко Анастасія Андріївна 9-А Кукарекіна Т.М. прикладна математика математика Харківський національний університет ім..В.Н.Каразіна 23.01.2016 Харківський національний університет ім..В.Н.Каразіна 14.02.2016
5. Березіна Анастасія Романівна 9-А Кукарекіна Т.М. Математичне моделювання математика
6. Кирилова Софія Олегівна 9-Б Одінець Т.О. Охорона довкілля та раціональне природо-користування Біологія Харківський національний університет ім.В.Н.Каразіна 17.01.2016 Харківський національний університет ім.В.Н.Каразіна 06.02.2016
7. Рибалка Марія Олександрівна 9-А Печерська В.І. Технологічні процеси та перспективні технології Фізика Харківський національний університет ім.В.Н.Каразіна 06.02.2016 Харківський національний автомобільно-дорожний університет 13.02.2016
8. Бабко Дмитро Іванович 10-А Печерська В.І. Астрономія Фізика Харківський національний університет ім.В.Н.Каразіна 13.02.2016
9. Сунцов Іван Андрійович 9-А Печерська В.І. Науково-технічна творчість Фізика Харківський національний автомобільно-дорожний університет 13.02.2016

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ УЧНІВ ХТЛ №173
У І ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ МАН

№ з/п П.І.Б. учня Клас Місце Секція Тема роботиП.І.Б. керівника роботи, посада
1 Андрєєва Ангеліна Павлівна 10-А І Археологія Наконечники стріл Коломацького городищаЗавізіон Оксана Григорівна, вчитель історії
2 Бойко Анастасія Андріївна 9-А І Прикладна математика Використання комплексних чисел при вирішенні геометричних задачКукарекіна Тетяна Михайлівна, вчитель математики
3 Березіна Анастасія Романівна 9-А І Математичне моделювання Визначення області досяжності при наявності поверхні, що відбиваєКукарекіна Тетяна Михайлівна, вчитель математики
4 Бабко Дмитро Іванович 10-А І Астрономія Розрахунок сфери Хілу дляподвійних систем астероїдів Печерська Валентина Борисівна, вчитель фізики
5 Кириллова Софія Олегівна 9-Б І Охорона довкілля та раціональне природокористування Вплив важких металів на листкові рослини Одінець Тетяна Олександрівна, вчитель біології
6 Савчук Олександра Дмитрівна 9-Б ІІ Хімія Нові технології утилізації гумиКовальова Вікторія Дмитрівна, вчитель хімії
7 Павленко Віталіна Віталіївна 9-А ІІ Археологія Ткацтво Коломацького городищаЗавізіон Оксана Григорівна, вчитель історії
8 Горубунова Алеся Олександрівна 9-Б ІІ Літературна творчість Власні вірши "Мій світ"Василенко Ніна Миколаївна, вчитель української мови та літератури
9 Рибалка Марія Олександрівна 9-А ІІ Технологічні процеси та перспективні технології Покрівля з оптимальним рівнем освітленостіПечерська Валентина Іванівна, вчитель фізики
10Дмитрієнко Володимир Денисович 10-А ІІІГеографія та ландшафтознавство Порівняльний аналіз ІЛР України та розвинених країн світуЛунячек Наталя Олександрівна, вчитель географії
11 Сороколіт Поліна Дмитрівна 11-Б ІІІ Історія України Особливості дошкільного виховання в УРСР (1919-1929)Завізіон Оксана Григорівна, вчитель історії
12Махоніна Аліна Юріївна9-АучасникГеографія та ландшафтознавство Відеоекологічна оцінка Центрального парку культури і відпочинку Машинобудівників для потреб реконструкціїМиронова Валентина Борисівна, вчитель географії
Кiлькiсть переглядiв: 64