Структура учнівського самоврядування

СПЕЦІАЛЬНІ КОМІТЕТИ (СЕКТОРИ)

Сектор - це організація 2-3 учнів (5-11 клас), які виконують окреме завдання, покладене на нього, відповідно до їх навичок і можливостей.

Розподіл обов'язків по секторам.

Сектор «Знання».

Робота цього сектора полягає в проведенні заходів, які могли б підвищити знання учнів з певного предмету та допомоги учням, які з певних причин не встигають в навчальному процесі. Голова сектору «Знання» повинен мати відмінні оцінки з усіх, предметів. Члени цього сектору повинні відзначатися навчальними здібностями.

Сектор "Охорони й порядку ".

Робота цього сектору полягає в утриманні дисципліни і порядку. Завдання сектору - спостерігати за відвідуванням уроків учнями і запобігати пропусків уроків без поважних причин , а також повинні підтримувати порядок у різних заходах. Голова сектору повинен мати здібності лідера.

Сектор "Культурно-просвітницької роботи і організація дозвілля"

Робота цього сектору полягає в проведенні культурно-просвітницьких заходів. Голова сектору повинен бути обдарованою дитиною в культурному плані. Члени цього сектору мають бути творчими людьми.

Сектор "Спортивної роботи і туризму".

Робота цього сектору полягає в проведенні різних спортивних акцій, турнірів, туристичних змагань і походів. Голова сектору повинен мати організаційні здібності, хорошу фізичну форму і бути прикладом для інших учнів. Члени сектору повинні проявляти активність у різних спортивно-туристичних акціях, здійснювати нагляд за фізичною формою учнів.

Сектор "Бізнес".

Завдання цього сектору : добровільна допомога дітям ліцею із малозабезпечених та багатодітних сімей. Голова сектору повинен турбуватися про ліцей, клас. Члени сектору повинні брати участь у створенні загонів милосердя.

Сектор "Педагогічний загін"

Робота цього сектору полягає в проведенні культурних заходів в молодшій та середній ланці ліцею. Голова сектору повинен бути обдарованою людиною. Члени цього сектору мають бути творчими людьми.

Сектор “Редакційна колегія”

Редакційна колегія ліцею відповідає за підготовку та випуск газети "Віват, ліцей!", стінних газет та матеріалів до альманаху асоціації дитячо-юнацьких організацій “КРОС”, за оформлення інформаційного стенду учнівського самоврядування.