Список учнів-ПЕРЕМОЖЦІВ

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

1. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Матвейшин Дмитро Вікторович 7-А 3
2. Бойко Анастасія Андріївна 9-А 3

2. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Максимовська Анастасія Валентинівна 8-А 2

3. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Ольхович Влада Володимирівна 11-А 3

4. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Максимовська Анастасія Валентинівна 8-А 2
2. Хоанг Туан Арсеній Ву 10-А 3

5. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Перетятко Марія Вікторівна 11-Б 3

6. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Данг Дик Ань 9-Б 1
2. Сорокіна Анна 11-Б 1

7. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Андрєєва Ангеліна Павлівна 10-А 2
2. Сорокіна Анна 11-Б 2

8. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Максимова Дар’я Романівна 10-А 3
2. Сороколіт Поліна Дмитрівна 11-Б 3

9. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Грабець Олег Володимирович 8-А 3
2. Новікова Тетяна аркадіївна 9-А 1
3. Сороколіт Поліна 11-Б 2

10. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Хоанг В’єт Ха 11-А 3

11. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Павленко Віталіна Віталіївна 9-А 3

12. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Прилуцька Дар'я Андріївна 10-А 3
2. Перетятко Марія Вікторівна 11-Б 1

Список учнів-ПЕРЕМОЖЦІВ

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

1. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії:

№ з/п Прізвище, ім'я та по батькові учня Клас навчання Місце зайняте на ІІ етапі
1 Грабець Олег 8-А І
2 Коваль Максим 8-А ІІ
3 Антоненко Владислав 8-А ІІІ
4 Новікова Тетяна 9-А І
5 Андрєєва Ангеліна 10-А ІV
6 Сороколіт Поліна 11-Б І

2. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури:

№ з/п Прізвище, ім'я та по батькові учня Клас навчання Місце зайняте на ІІ етапі
1 Азаров Ілля 8-А І
2 Яценко Дар'я 9-А ІІ
3 Коваль Максим 8-А ІІІ
4 Павленко Виталіна 9-А ІІІ
5 Прилуцька Дар'я 10-А ІІІ
6 Ольхович Влада 11-А ІІІ

3. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови:

№ з/п Прізвище, ім'я та по батькові учня Клас навчання Місце зайняте на ІІ етапі
1Андрійчук Єлизавета 8-А І
2 Коваль Єгор 8-А ІІІ
3 Сисоєв Ярослав 9-Б ІІ
4 Прилуцька Дар'я 10-А ІІ
5 Сороколіт Поліна 11-Б ІІІ

4. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

№ з/п Прізвище, ім'я та по батькові учня Клас навчання Місце зайняте на ІІ етапі
1 Бондаренко Анна 6-А І
2 Гаєвий Антон 6-А ІІІ
3 Матвейшин Дмитро 7-А І
4 Демиденко Ілля 7-Б ІІІ
5 Максимовська Анастасія 8-А ІІ
6 Грабець Олег 8-А ІІІ
7 Березіна Анастасія 9-А ІІ
8 Бойко Анастасія 9-А І
9 Ласський Артем 10-А ІІІ
10 Хоанг В'єт Ха11-А ІІ
11 Сорокіна Анна 11-Б ІІІ

5. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

№ з/п Прізвище, ім'я та по батькові учня Клас навчання Місце зайняте на ІІ етапі
1 Грабець Олег 8-А ІІІ
2 Коваль Максим 8-А ІІІ
3Новікова Тетяна9-АІІ
4Павленко Віталіна9-АV
5Андрєєва Ангеліна10-АІІІ
6Перетятко Марія11-БІ

6. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології:

№ з/п Прізвище, ім'я та по батькові учня Клас навчання Місце зайняте на ІІ етапі
1 Сорокіна Анна 11-Б ІІІ
2 Кошлата Ольга 10-А V

7. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури:

№ з/п Прізвище, ім'я та по батькові учня Клас навчання Місце зайняте на ІІ етапі
1 Крупеня Олександр 7-Б ІІ
2 Азаров Ілля 8-А ІІІ
3 Яценко Дар'я 9-А ІІІ
4 Прилуцька Дар'я 10-А ІІІ
5 Перетятко Марія 11-Б І
6 Сороколіт Поліна 11-Б VIII

8. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:

№ з/п Прізвище, ім'я та по батькові учня Клас навчання Місце зайняте на ІІ етапі
1 Матвейшин Дмитро 7-А І
2 Максимовська Анастасія 8-А І
3 Пашко Олександр 9-А І
4 Перетятко Марія 11-Б І
5 Коваль Єгор 8-А ІІ
6 Березіна Анастасія 9-А ІІ
7 Бойко Анастасія 9-А ІІ
8 Ласський Артем 10-А ІІ
9 Сорокіна Анна 11-Б ІІ
10 Азаров Ілля 8-А ІІІ

9. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

№ з/п Прізвище, ім'я та по батькові учня Клас навчання Місце зайняте на ІІ етапі
1 Максимовська Анастасія 8-А І
2 Крупеня Олександр 7-Б ІІ
3 Клейманов Гліб 8-Б ІІ
4 Савчук Олександра 9-Б ІІ
5 Ласський Артем 10-А ІІ
6 Слободенюк Павло 7-Б ІІІ
7 Андрійчук Єлизавета 8-А ІІІ
8 Сисоєв Ярослав 9-Б ІІІ
9 Фам Тхао Ван 9-Б ІІІ
10 Бабко Дмитро 10-А ІІІ
11Хоанг Туан Арсеній Ву 10-А ІІІ
12 Чан Мінь Хієу 10-А ІІІ
13 Ольхович Влада 11-А ІІІ

10. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії:

№ з/п Прізвище, ім'я та по батькові учня Клас навчання Місце зайняте на ІІ етапі
1 Андрєєва Ангеліна10-А І
2 Сорокіна Анна 11-Б І
Кiлькiсть переглядiв: 16