Список учнів-ПЕРЕМОЖЦІВ

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

1. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

МісцеПІБ учняКлас
ІІІМатвейшин Дмитро Вікторович8-А
ІІІБойко Анастасія Андріївна10-А

2. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:

ІІМатвейшин Дмитро Вікторович8-А
ІІІСтаровойтов Нікіта Антонович8-А

3. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

ІІДемиденко Ілля Владиславович8-Б

4. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

ІІАндрєєва Ангеліна Павлівна11-А

5. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології:

ІІДанг Дик Ань10-Б
ІІІКрупеня Олександр Володимирович8-Б
ІІІСерік Іван Олексійович8-А
ІІІКоваль Максим Олесандрович9-А

6. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії:

ІІІАндрєєва Ангеліна Павлівна11-А

7. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій:

ІМаксимова Дар’я Романівна11-А
ІІІКофанова Яна Сергіївна9-А

8. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії:

ІІІКоваль Максим Олександрович9-А
ІІІВодяницька Ганна Миколаївна10-А

9. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства:

ІІІАндрєєва Ангеліна Павлівна11-А

10. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури:

ІМай Доанг Хоай Тху9-Б
ІПрилуцька Дар’я Андріївна11-А
ІІІАзаров Ілля Володимирович9-А

11. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови:

ІІАндрійчук Єлизавета Юріївна9-А
ІІІСисоєв Ярослав Геннадійович10-Б
ІІІПрилуцька Дар’я Андріївна11-А

12. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики:

ІІМатвейшин Дмитро Вікторович8-А

Список учнів-ПЕРЕМОЖЦІВ

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

з фізики

Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1. Бондаренко Анна Денисівна 7-А ІІІ
2. Матвейшин Дмитро Вікторович 8-А І
3. Демиденко Ілля Владиславович 8-Б ІІ
4. Максимовська Анастасія Валентинівна 9-А І
5. Бойко Анастасія Андріївна 10-А ІІ
6. Березіна Анастасія Романівна 10-А ІІ
7. Пашко Олександр Максимович 10-А І
8. Ласський Артем Ігорович 11-А ІІ

з біології

Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1. Воловчук Владислав Олегович 8-А ІІІ
2. Серік Іван Олексійович 8-А ІІ
3. Крупеня Олександр Володимирович 8-А ІІ
4. Азаров Ілля Володимирович 9-А ІІІ
5. Коваль Максим Олександрович 9-А ІІІ
6. Бойко Анастасія Андріївна 10-А ІІІ
7. Данг Дик Ань 10-Б ІІ

з англійської мови

Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1. Андрійчук Єлизавета Юріївна 9-А І
2. Сисоєв Ярослав Геннадійович 10-Б ІІ
3. Прилуцька Дар'я Андріївна 11-А І

з географії

Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1. Демиденко Ілля Владиславович 8-Б учасник (4 місце)
.2 Азаров Ілля Володимирович 9-А І
3. Грабець Олег Володимирович 9-А ІІ
4. Коваль Максим Олександрович 9-А І
5. Водяницька Ганна Миколаївна 10-А ІІ
6. Махоніна Аліна Юріївна 10-А ІІ
7. Андрєєва Ангеліна Павлівна 11-А ІІІ

з української мови та літератури

Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1. Степанова Аріна Євгенівна 7-Б ІІІ
2. Ковалевська Галина Олегівна 7-Б ІІІ
3. Крупеня Олександр Володимирович 8-Б учасник (10 місце)
4. Азаров Ілля Володимирович 9-А ІІ
5. Май Доан Хоай Тху 9-Б І
6. Яценко Дар'я Андріївна 10-А ІІІ
7. Прилуцька Дар’я Андріївна 11-А І

з російської мови

Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1. Азаров Ілля Володимирович 9-А учасник (4 місце)
2. Прилуцька Дар'я Андріївна 11-А ІІ
3. Махоніна Аліна Юріївна 10-А ІІІ

з хімії

Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1. Ісакова Станіслава Дмитрівна 7-А ІІІ
2. Полякова Дар’я Євгенівна 7--Б учасник (4 місце)
3. Шпет Марк Вадимович 7-Б учасник (6 місце)
4. Крупеня Олександр Володимирович 8-Б ІІІ
5. Демиденко Ілля Владиславович 8-Б ІІ
6. Максимовська Анастасія Валентинівна 9-А ІІ
7. Сидоров Денис Євгенійович 9-Б ІІ
8. Бойко Анастасія Андріївна 10-А ІІІ
9. Сисоєв Ярослав Геннадійович 10-Б ІІ
10. Хоанг Туан Арсеній Ву 11-А ІІ
11. Ласський Артем Ігорович 11-А ІІ

з математики

Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1. Шенгер Ілля Михайлович 5-А ІІІ
2. Коржова Аліна Валентинівна 6-Б учасник (4 місце)
3. Бондаренко Анна Денисівна 7-А учасник (7 місце)
4. Гаєвий Антон Олександрович 7-А учасник (7 місце)
5. Матвейшин Дмитро Вікторович 8-А ІІІ
6. Старовойтов Нікіта Антонович 8-А ІІІ
7. Максимовська Анастасія Валентинівна 9-А І
8. Коваль Єгор Юрійович 9-А учасник (7 місце)
9. Березіна Анастасія Романівна 10-А ІІІ
10. Бойко Анастасія Андріївна 10-А І
11. Андрєєва Ангеліна Павлівна 11-А учасник (9 місце)
12. Ласський Артем Ігорович 11-А ІІ

з історії

Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1. Воловчук Владислав Олегович 8-А ІІІ
2. Грабець Олег Володимирович 9-А І
3. Коваль Максим Олександрович 9-А ІІІ
4. Павленко Віталіна Віталіївна 10-А ІІІ
5. Махоніна Аліна Юріївна 10-А ІІІ
6. Андрєєва Ангеліна Павлівна 11-А І
7. Прилуцька Дар’я Андріївна 11-А ІІ

з основ правознавства

Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1. Грабець Олег Володимирович 9-А ІІ
2. Коваль Максим Олександрович 9-А учасник (5 місце)
3. Павленко Віталіна Віталіївна 10-А ІІІ
4. Поливянна Наталія Миколаївна 10-А ІІІ
5. Андрєєва Ангеліна Павлівна 11-А І

з астрономії

Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1. Совгір Анастасія Ігорівна 10-А ІІ
2. Андреєва Ангеліна Павлівна 11-А І

з екології

Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1. Кириллова Софія Олегівна 10-Б ІІІ

з економіки

Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1. Кофанова Яна Сергіївна 9-А учасник (4 місце)
2. Грабець Олег Володимирович 9-А ІІІ

з трудового навчання

Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1. Савчук Олександра Дмитрівна 10-б учасник (9 місце)

з інформатики

Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1. Матвейшин Дмитро Вікторович 8-А І
2. Філенко Нікіта Олексійович 8-А ІІІ
3. Шмельов Олег Борисович 10-А учасник (5-13)

з інформаційних технологій

Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1. Кофанова Яна Сергіївна 9-А І-ІІ
2. Шмельов Олег Борисович 10-А І
3. Нгуєн Хионг Лі 11-А ІІІ
4. Май Хай Ань 11-А ІІ
5. Максимова Дар’я Романівна 11-А І
6. Прилуцька Дар’я Андріївна 11-А ІІ
Кiлькiсть переглядiв: 192