СПИСОК УЧНІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

1. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Прилуцька Дар'я 9-А 1

2. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Бойко Анастасія 8-А 2
2. Максимовська Анастасія 7-А 3
3. Хоанг В’єт Ха 10-А 3

3. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Бойко Анастасія 8-А 3
2. Перетятко Марія 10-Б 3

4. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
3. Сорокіна Анна 10-Б 2

5. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Нгуєн Чонг Тхай 11-Б 2
2. Хоанг Туан Арсеній Ву 9-А 3

6. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Андрєєва Ангеліна 9-А 2

7. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Сорокіна Анна 10-Б 2

8. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Сорокіна Анна 10-Б 2

9. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Нго Тхі Туйєт Нга 11-А 2
2. Моісеєва Тетяна 11-А 3

10. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Перетятко Марія 10-Б 3
2. Сороколіт Поліна 10-Б 3

11. Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІІ етапі
1. Нгуєн В’ет Хинг 11-А 3

/Files/images/2014-2015/P1040867.JPG

Урочисте нагородження призерів районних Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів та конкурсу-захисту учнівських робіт МАН відбулося на загальношкільній лінійці 02.02.2015 р.

Щиро вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Список учнів-ПЕРЕМОЖЦІВ

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

1. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на ІІ етапі
1. Сороколіт Поліна Дмитрівна 10 1
2. Перетятко Марія Вікторівна 10 2

2. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

1. Матвейшин Дмитро Вікторович 6 2
2. Максимовська Анастасія Валентинівна 7 1
3. Азаров Ілля Володимирович 7 3
4. Бойко Анастасія Андріївна 8 1
5. Березіна Анастасія Романівна 8 2
6. Ласський Артем Ігорович 9 3
7. Хоанг В’єт Ха 10 2
8. Барський Олександр Михайлович 11 2

3. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови:

1. Прилуцька Дар’я Андріївна 9 2
2. Буланов Дмитро Федорович 10 2
3. Сисоєв Ярослав Генадійович 8 3

6. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:

1. Максимовська Анастасія Валентинівна 7 1
2. Антоненко Владислав Сергійович 7 3
3. Бойко Анастасія Андріївна 8 1
4. Березіна Анастасія Романівна 8 3
5. Ласський Артем Ігорович 9 2
6. Андрєєва Ангеліна Павлівна 9 3
7. Перетятко Марія Вікторівна 10 1
8. Сорокіна Анна Сергіївна 10 2
9. Барський Олександр Михайлович 11 3

7. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

1. Максимовська Анастасія Валентинівна 7 2
2. Ласський Артем Ігорович 9 2
3. Чан Мінь Хієу 9 2
4. Нгуєн Чонг Тхай 11 2
5. Савчук Олександра Дмитрівна 8 3
6. Бабка Дмитро Сергійович 9 3
7. Хоанг Туан Арсеній Ву 9 3
8. Яровой Сергій Вікторович 9 3
9. Орел Влада Валеріївна 11 3
10. Чолак Костянтин Юрійович 11 3

8. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

1. Перетятко Марія Вікторівна 10 3
2. Сорокіна Анна Сергіївна 10 1
3. Нгуєн Чонг Тхай 11 3

9. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

1. Азаров Ілля Володимирович 7 1
2. Березіна Анастасія Романівна 8 2
3. Прилуцька Дар’я Андріївна 9 2

10. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

1 Нгуєн В’єт Хинг 11 1
2 Фам Фі Хунг 10 3

11. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

1. Андрєєва Ангеліна Павлівна 9 1
2. Перетятко Марія Вікторівна 10 2
3. Несміян Андрій Юрійович 10 3
4. Володін Іван Сергійович 11 3

12. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

1. Крят Дмитро Сергійович 10 3
2. Фам Фі Хунг 10 3
3. Цимбалюк Ольга Олександрівна 11 3

13. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

6 Нгуєн Фионг Ханг 11 1
8 Сорокіна Анна Сергіївна 10 1

14. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

9 Барський Олександр Михайлович 11 2
10 Нгуєн Чонг Кхань 11 2
11 Доан Тхі Фионг Ань 11 3
12 Чолак Костянтин Юрійович 11 1

15. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

1 Андрєєва Ангеліна Павлівна 9 2
Кiлькiсть переглядiв: 199