Результативність участі учнів ліцею у олімпіадах, турнірах, МАН у 2013-2014 н.р.

Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін

ІІІ (обласний) етап учнівських олімпіад ІV (Всеукраїнський) етап учнівських олімпіад
№ з/п Місце ПІБ учня Клас Предмет Вчитель, якій підготував
Місце
1. І Сорокіна Анна Сергіївна 9-Б біологія Одінець Тетяна Олександрівна ІІ
2. І Перетятко Марія Вікторівна 9-Б біологія Одінець Тетяна Олександрівна
3. І Грінченко Анастасія Олександрівна 11-Б географія Миронова Валентина Борисівна
4. ІІ Прилуцька Дар’я Артемівна 8-А російська мова та література Гончарова Ніна Львівна Василенко Ніна Миколаївна
5. ІІ Сорокіна Анна Сергіївна 9-Б російська мова та література Гончарова Ніна Львівна Василенко Ніна Миколаївна
6. ІІ Сорокіна Анна Сергіївна 9-Б астрономія Печерська Валентина Борисівна
7. ІІ Сороколіт Поліна Дмитрівна 9-Б біологія Одінець Тетяна Олександрівна
8. ІІ Пунько Вадим Сергійович 6-А хімія Ковальова Вікторія Дмитрівна
9. ІІ Перетятко Марія Вікторівна 9-Б географія Миронова Валентина Борисівна
10. ІІІ Сорокіна Анна Сергіївна 9-Б фізика Печерська Валентина Борисівна
11. ІІІ Сорокіна Анна Сергіївна 9-Б хімія Ковальова Вікторія Дмитрівна
12. ІІІ Сороколіт Поліна Дмитрівна 9-Б українська мова та література Корякіна Вікторія Миколаївна
13. ІІІ Сороколіт Поліна Дмитрівна 9-Б географія Миронова Валентина Борисівна
14. ІІІ Перетятко Марія Вікторівна 9-Б історія Завізіон Оксана Григорівна
15. ІІІ Нгуєн Чонг Тхай 10-Б українська мова та література Василенко Ніна Миколаївна
16. ІІІ Березіна Анастасія Роминівна 7-А математика Кукарекіна Тетяна Михайлівна
17. ІІІ Хоанг Туан Арсеній Ву 8-А хімія Ковальова Вікторія Дмитрівна
18. ІІІ Чолак Костянтин Юрійович 10-Б хімія Ковальова Вікторія Дмитрівна
19. ІІІ Моїсеєва Тетяна Артемівна 10-А інформаційні технології Кривуля Тетяна Іванівна
20. ІІІ Власенко Олексій Анатолійович 11-Б інформаційні технології Кривуля Тетяна Іванівна

Всеукраїнський конкурс-захист
учнівських робіт МАН

Обласний етап конкурсу-захисту
№ з/п Місце ПІБ учня Клас Вчитель, якій підготував
1. І Грінченко Анастасія 11-А Лунячек Наталя Олександрівна
2. І Володін Іван 10-Б Завізіон Оксана Григорівна
3. ІІ Ботвіньєв Кирило 11-А Бутко Ольга Володимирівна
4. ІІІ Фам Фі Хунг Ковальова Вікторія Дмитрівна
5. ІІІ Сороколіт Поліна 9-Б Завізіон Оксана Григорівна
6. ІІІ Чайка Лука 9-Б Печерська Валентина Іванівна
7. ІІІ Чепурна Марія 10-А Лунячек Наталя Олександрівна
Кiлькiсть переглядiв: 15