Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2012-2013 н.р. з базових дисциплін:

РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА
Сорокіна Анна 3
Рижова Дарина 1
Гринько Анна 10Б2
ГЕОГРАФІЯ
Сороколіт Поліна 2
Перетятко Марія 1
Грінченко Анастасія 10А1
МАТЕМАТИКА
Бойко Анастасія 1
Березіна Анастасія 3
Нгуєн Суан Лок2
Сорокіна Анна 3
Нгуєн Чонг Тхай3
Оніжук Микита 11Б2
АНГЛІЙСЬКА МОВА
Сорокіна Анна 1
Нгуєн Тхі Хоа Маі3
Нгуєн Тхі Ха11А2
Ткачова Аліна 11Б3
ФІЗИКА
Андрєєва Ангеліна 3
Сорокіна Анна 1
Перетятко Марія 3
Гринько Аліна 10Б1
Романов Михайло 10А2
Ізмайлова Анастасія 11Б3
Шапігіна Валерія 11Б3
ХІМІЯ
Пунько Вадим 1
Оніжук Микита 11Б1
Хоанг Туан Арсеній Ву2
Перетятко Марія 2
Сорокіна Анна 2
Нгуєн Чонг Тхай2
Чолак Костянтин 2
Романов Михайло 10А2
Гончаров Олексій 11А2
Несміян Андрій 3
Гапоненко Дмитро 3
Гладков Михайло 11А3
Нгуєн Хоанг Ієн11А3
БІОЛОГІЯ
Сорокіна Анна 1
Сороколіт Поліна 2
Перетятко Марія 3
Нгуєн Чонг Тхай3
Гринько Аліна 10Б3
Нгуєн Хоанг Ієн11А1
Івченко Владислав 11А2
УКРАЇНСЬКА МОВА
Прилуцька Дар’я 2
Сороколіт Поліна 2
Нгуєн Чонг Тхай3
Гринько Аліна 10Б1
Шапігіна Валерія 11Б3
ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
Сороколіт Поліна 1
Моїсеєва Тетяна 1
Власенко Олексій 10Б1
Нго Тхі Туйєт Нга2
Гармаш Богдан 2
Суворов Роман 10Б2
Івченко Владислав 11А2
ІСТОРІЯ
Сороколіт Поліна 2
Перетятко Марія 2
Грінченко Анастасія 10А2
Турецький Андрій 11Б3
АСТРОНОМІЯ
Лунячек Олег 10А3
ІНФОРМАТИКА
Власенко Олексій 10Б1
Нгуєн Чонг Кхань2
Доан Тхі Фионг Ань2
Суворов Роман 10Б2
Нго Тхі Туйєт Нга3
Моїсеєва Тетяна 3
ПЕДАГОГІКА ТА ПСИХОЛОГІ
Дронова Олександра 11Б2
ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА
Єчина Аліна 11Б2

Вітаємо переможців в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2012/2013 навчальному році

№ з/п

ПІБ учня

Клас

Навчальний предмет

Місце

1.

Моісеєва Тетяна

9

Інформаційні технології

І

2.

Перетятко Марія

8

Географія

І

3.

Сорокіна Анна

8

Хімія

ІІ

4.

Оніжук Микита

11

Хімія

ІІ

5.

Сороколіт Поліна

8

Біологія

ІІ

6.

Перетятко Марія

8

Історія

ІІ

7.

Сороколіт Поліна

8

Історія

ІІ

8.

Власенко Олексій

10

Інформаційні технології

ІІ

9.

Сороколіт Поліна

8

Географія

ІІ

10.

Грінченко Анастасія

10

Географія

ІІ

11.

Сороколіт Поліна

8

Українська мова та література

ІІ

12.

Нгуєн Суан Лок

8

Математика

ІІІ

13.

Нгуєн Чонг Тхай

9

Хімія

ІІІ

14.

Чолак Костянтин

9

Хімія

ІІІ

15.

Перетятко Марія

8

Фізика

ІІІ

16.

Гринько Аліна

10

Фізика

ІІІ

17.

Нгуєн Чонг Тхай

9

Українська мова та література

ІІІ

18.

Гринько Аліна

10

Українська мова та література

ІІІ

19.

Шапігіна Валерія

11

Українська мова та література

ІІІ

Оніжук Микита, учень 11-А класу, зайняв ІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.
Золоту медаль 45-тої Міжнародної учнівської олімпіади з хімії отримав Оніжук Микита, випускник Харківського технічного ліцею №173, переможець Всеукраїнської олімпіади з хімії.
Кiлькiсть переглядiв: 425