МІСЬКА АКЦІЯ "ПОДІЛИСЯ СВОЇМИ МРІЯМИ"

Міська акція «Поділися своїми мріями», присвячена Дню захисту дітей

Харківський міський голова Ігор Терехов запропонував школярам написати йому листа про майбутнє Харкова

Дорогі наші маленькі харківʼяни!

З радістю оголошую старт акції «Поділися своїми мріями», присвяченої Дню захисту дітей.

Запрошую всіх школярів Харкова написати мені листа про наше рідне місто та ваші бажання, повʼязані з ним.

Своєю чергою я обіцяю відповісти без винятку кожному, хто відгукнеться.

Найбільш зворушливі та теплі тексти опублікую на своїх сторінках у соціальних мережах, щоб інші діти та дорослі теж могли надихатися вашими прагненнями та думками.

А першого дня літа зустрінуся з авторами вже особисто, і разом ми розділимо радість свята!

Листи можна залишити у скриньці школи, в якій ви навчаєтеся, або надіслати на поштову адресу вашого навчального закладу.

Лист має бути написаний українською мовою.

Також не забудьте вказати у тексті коротку інформацію про вас: хто ви, з якої школи та в якому класі навчаєтеся.

Листи прийматимуться до 25 травня.

З нетерпінням чекаю на зворотній звʼязок!