МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

День протидії булінгу присвячений боротьбі з однією з найбільш поширених проблем, з якими доводиться зіштовхуватися учням, вчителям і батькам у всьому світі.

Організація Об’єднаних Націй визнала епідемію залякування і цькування і в 2012 році оголосила 4 травня – U.N. Anti-Bullying Day. З цього часу кампанію боротьби з булінгом встигли підтримати 25 країн. Нещодавно до них приєдналася і Україна. Адже наша країна входить до 10-ти європейських країн з найвищим рівнем булінгу. Зважаючи на серйозність і масштаб проблеми, Україна почала робити рішучі кроки для її вирішення.

В ліцеї було проведено години спілкування за темою, учні 5-11 класів переглянули тематичні презентаці, виконали вправи "Я не ведусь", "Мій особистий щит захисту". Учні 1-4 класів послухали притчу "Два яблука" та висловлювали свої думки. Переглянули мультфільм "Жив собі чоний кіт".

Всі учасники інформаційно-просвітницьких заходів отримали корисну інформацію та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

/Files/images/2022_2023_nr/bulng/ХТЛ 173 колаж 1-4 кл СТОП БУЛІНГ.png /Files/images/2022_2023_nr/bulng/ХТЛ 173 колаж вправа Не ведусь 10 клас СТОП БУЛІНГ.jpg
/Files/images/2022_2023_nr/bulng/ХТЛ 173 бесда 1-4 кл СТОП БУЛІНГ.jpg /Files/images/2022_2023_nr/bulng/ХТЛ 173 Два яблука 1-4 кл СТОП БУЛІНГ.jpg