ТАТО РОКУ

«Тато року», - під таким гаслом у стінах ХТЛ №173 проходять майстер - класи від батьків, чиї діти навчаються у ліцеї.

Олександр Бринза, батько Поліни та Дарини.

Я тато двох чарівних дівчат, які навчаються у Харківському технічному ліцеї №173, - розповів Олександр Олександрович.

Мені 36 років. За освітою я - журналіст. Навчався в ХНУ ім. Каразіна на філологічному факультеті, а потім одного разу мені запропонували взяти до рук камеру - і все стало догори дригом!

- Вже 13 років я працюю на національному телеканалі СТБ у « Вікнах-Новинах». Я бачу життя у всіх його проявах: війна та евакуація, фестивалі та зірки, реанімація, мітинги… я багато подорожую: був за Полярним колом в Арктиці, у Стамбулі та Гданську, Мінську та Івано-франківську, на Донеччині і на Луганщині, в Грузії, Єгипті. Моя пристрасть – портретне фото. Але найбільш я люблю знімати своїх донечок. Поліна та Дарина - моя головна гордість. У вихованні дітей, я певен, головне - любити їх просто зараз. Ніхто нікому за суворість ніколи не подякує. Наприклад, я не вважаю смартфони тотальним злом: не можна воювати з реальністю. Можна лише навчити дітей жити в цій новій реальності, - впевнен Олександр.

Фотозвіт
/Files/images/2021_2022_nr/tato_roku/brinza/2.jpg /Files/images/2021_2022_nr/tato_roku/brinza/4.jpg
/Files/images/2021_2022_nr/tato_roku/brinza/6.png /Files/images/2021_2022_nr/tato_roku/brinza/7.png

Тато року