СВЯТО "ПЕРШОГО ДЗВОНИКА"

3 вересня в ХТЛ №173 пройшло свято Першого дзвоника!

63 учні нашого ліцею вперше сядуть за парти, а для учнів 11-х класів цей дзвоник розпочав останній шкільний рік.

Директор ліцею Станкевич Світлана Василівна привітала всіх з чудовим святом "Першого дзвоника", який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.
На святі були присутні діти, батьки, вчителі, почесні гості.
І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить коли лунає Перший Дзвоник.
На урочистому зібранні звучали привітання на адресу учнів і учителів, всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість - бути освіченими людьми!