ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ! ТУРНІР ЮНИХ ЖУРНАЛІСТІВ (РАЙОННИЙ ЕТАП)

12 березня відбувся І районний турнір юних журналістів. Із 18-ті закладів освіти прибули команди юних журналістів, щоб помірятися силою в турнірних боях, спробувати себе в ролі доповідача, опонента чи рецензента, проявити командну гру.

Даний турнір покликаний виявляти і розвивати творчі здібності учнів, лідерські якості старшокласників, удосконалювати навички командної роботи, орієнтувати на майбутню професію.

У ході турніру учасники обговорювали актуальні як для журналістики, так і для українського суспільства питання: як відрізнити правдиву інформацію від фейку, якої інформації потребує сучасне суспільство та в якій формі її варто подавати, як підняти рейтинг того чи іншого видання. Чимало питань стосувалися журналістської етики, мовленнєвої культури, виховання медіа-грамотності.

Змагання юних журналістів стало майданчиком для реалізації креативних ідей його учасників. Команди були добре підготовлені, знали правила, мали навички рецензування, опонування, виголошення доповіді, відбувалися конструктивні дискусії, що стосувалися різного бачення запропонованих питань. Турнірні бої відбувалися за правилами, ведуча слідкувала за дотриманням положення, а члени журі коментували зміст висвітленого питання, оцінювали якість його підготовки, давали цінні поради учасникам.

Команда ХТЛ №173 (Павленко Віталіна (11А), Коваль Максим (10А), Грабець Олег (10А), Валіков Деніс (10Б) та Медолазов Кирилло (9А)) виборола перше місце!
Вітаємо та бажаємо подальших перемог!

Кiлькiсть переглядiв: 110