Заняття у харківських школах і ПТУ в понеділок не поновлюються

Заняття в загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладах міста Харкова в понеділок, 5 березня, відновлені не будуть.

Про це сьогодні, 3 березня, повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

За її словами, відповідне рішення ухвалив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

«Дізнавшись про невеликі вимушені канікули, батьки вже відвезли багатьох дітей до бабусь або забезпечили їм організоване дозвілля за містом. Учні ПТУ також роз'їхалися по домівках. Тому заняття в школах і профтехучилищах відновляться, як і було вирішено вчора, 12 березня. У звичайному режимі працюють тільки дитячі садки», - зазначила Ольга Деменко.

Нагадаємо, у зв'язку з введенням в Україні Національного плану дій для економії енергоресурсів через брак газу, в установах освіти було призупинено навчальний процес з 3 по 7 березня. Але оскільки проблема була оперативно вирішена, Міністерство освіти та науки надіслало в регіони лист з роз'ясненнями, що навчальні заклади України, які тимчасово припинили навчальний процес через економію газу, можуть відновити роботу з 5 березня. Але при цьому остаточне рішення про відновлення роботи повинні прийняти місцеві органи влади, до сфери управління яких належать дитячі садки, школи та профтехучилища.