ЗАГАЛЬНОЛІЦЕЙСЬКА ЛІНІЙКА 05.02.2018

Сьогодні, 05.02.2018 р. в Харківському технічному ліцеї відбулася лінійка, на якій були нагороджені учні та вчителі. 68 учнів нашого ліцею, які вибороли призові місця у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових предметів та Всеукраїнському конкурсі-захисті учнівських робіт учнів-членів МАН (районний етап), отримали грамоти від Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради.

Щиро вітаємо директора ліцею Станкевич Світлану Василівну, заступника директора з НВР Лунячек Наталю Олександрівну, вчителя історії Карнацевича Владислава Леонідовича та завідуючу бібліотекою Романенко Наталю Анатоліївну, яким було вручено Подяки Міністерства освіти і науки України за перемогу у Всеукраїнському конкурсі "Шкільна бібліотека - 2017".