ЄДИНИЙ ПРАВОВИЙ ДЕНЬ

21 грудня в ліцеї був проведений Єдиний правовий день для учнів, на якому виступили представники служб міста - Кравцова Т.В., головний спеціаліст служби у справах дітей по Слобідському району, Журавльова Л.І., Центр служб для сім'ї, дітей та молоді Слобідського району, Ромасько А.В., провідний фахівець з профорієнтації Харківського міського центру зайнятості, Черних С.Ю., психолог Управління освіти адміністрації Слобідського району, Калашнікова К.А., інспектор Слобідського районного сектору Харківського міського відділу з питань пробації Північно-Східного мжірегіонального Управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, Трещула Л.В., психолог, інспектор Слобідського ВП ПП ГУ НП в Харківській області. Були заслухани доповіді на такі теми: "Щодо прав та обов'язків дитини", "Профілактика насилля в сім'ї", "Профорієнтація щодо професій, необхідних на ринку праці", "Як отримати психологічну допомогу; Коли потрібно звертатись до психолога", "Профілактика накоманії та токсикоманії серед підлітків, шкідливість тютюнопаління, негативний сплив тютюну та алкоголю на організм дітей та підлітків", "Підвищення правової свідомості та профілактика протиправної поведінки", "Профілактика та попередження правопорушень серед дітей".