1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ

1 вересня — День знань в Україні.
В Україні день 1 вересня з давніх-давен — не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято — День знань. З цього дня починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах країни. Ось і у Харківському технічному ліцеї №173 пролунав перший дзвоник для учнів 1-го класу. Свято розпочалося о 9-тій годині урочистою лінійкою, яку відкрила директор ліцею Світлана Василівна. Вона привітала учнів ліцею з початком навчального року, побажала успіхів і здобутків у навчанні. На святі були присутні гості - представники Департаменту освіти ХМР, Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради, Управління освіти Адміністрації Слобідського району.

Традиціями цього свята, що передаються від покоління до покоління ліцеїстів , стали купа квітів для педагогів, пишні банти першокласників, гучний звук першого шкільного звоника й, звісно ж, найперший урок у навчальному році для учнів.

ФОТОЗВІТ