ПЕДАГОГІЧНА РАДА

Сьогодні, 31.08.2017 року, у ліцеї відбулася педагогічна рада, яка проходила у формі педагогічної конференції.
Усі вчителі були об'єднані у чотири команди, які рухалися за відповідним маршрутом по локаціям (Локація 1 "Модель моніторингових досліджень у ліцеї", Локація 2 "Піднесення ролі родини у вихованні молодого покоління", Локація 3 "Ключові компетентності в Концепції "Нова українська школа", Локація 4 "Інформаційно-цифрова компетентність у Концепції "Нова українська школа").
У результаті роботи на кожній локації було опрацьовано матеріал та внесено пропозиції щодо удосконалення моделі моніторингових досліджень у ліцеї, розбудови партнерського виховання, упровадження Концепції нової української школи у навчально-виховний процес.

ФОТОЗВІТ