№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові учня | Повна назва навчального закладу | Клас навчання | Місце, зайняте на ІІ етапі |
українська мова та література |
| Кватирук Аліса Геннадіївна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 9 | 1 |
| Гурченкова Олена Анатоліївна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 8 | 2 |
| Ланько Михайло Володимирович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 7 | 2 |
| Сокирко Альбіна Тарасівна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 7 | 2 |
| Бондаренко Анна Денисівна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 10 | 3 |
| Воловчук Владислав Олегович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 11 | 3 |
математика |
| Лонська Анастасія Григорівна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 6 | 1 |
| Пчолкіна Марія Євгенівна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 6 | 1 |
| Ткаченко Марія Віталіївна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 10 | 1 |
| Лобас Дар'я Олександрівна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 5 | 2 |
| Сокирко Альбіна Тарасівна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 7 | 2 |
| Лионг Туан Хоа | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 8 | 2 |
| Філенко Нікіта Олексійович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 11 | 2 |
| Шенгер Ілля Михайлович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 8 | 3 |
| Фам Дик Ань | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 9 | 3 |
| Гаєвий Антон Олександрович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 10 | 3 |
| Серік Іван Олексійович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 11 | 3 |
історія |
| Гурченкова Олена Анатоліївна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 8 | 2 |
| Коросташов Андрій Миколайович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 10 | 3 |
| Воловчук Владислав Олегович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 11 | 3 |
хімія |
| Ляскіна Єсенія Іванівна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 7 | 1 |
| Солоха Данило Євгенович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 8 | 1 |
| Воловик Ілля Юрійович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 9 | 1 |
| Демиденко Ілья Владиславович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 11 | 1 |
| Шевченко Анастасія Антонівна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 7 | 2 |
| Дунаєвський Артем Євгенович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 8 | 2 |
| Лионг Туан Хоа | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 8 | 2 |
| Ткаченко Марія Віталіївна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 10 | 2 |
| Нгуєн Чонг Вьєт | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 9 | 3 |
фізика |
| Ляскіна Єсєнія Іванівна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 7 | 1 |
| Демиденко Ілья Владиславович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 11 | 1 |
| Дунаєвський Артем Євгенович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 8 | 2 |
| Головін Святослав Юрійович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 9 | 2 |
| Середа Михайло Ігорович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 10 | 2 |
| Гурченкова Олена Анатоліївна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 8 | 3 |
| Лионг Туан Хоа | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 8 | 3 |
| Бойко Нікіта Андрійович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 9 | 3 |
| Гаєвий Антон Олександрович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 10 | 3 |
| Філенко Нікіта Олексійович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 11 | 3 |
біологія |
| Воловик Ілля Юрійович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 9 | 2 |
| Крижній Данило Дмитрович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 10 | 2 |
| Крупеня Олександр Володимирович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 11 | 2 |
| Гурченкова Олена Анатоліївна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 8 | 3 |
| Лебедович Кирило Владиславович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 8 | 3 |
англійська мова |
| Карлаш Іван Сергійович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 11 | 2 |
| Філенко Нікіта Оленксандрович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 11 | 2 |
| Саєнко Ілля Дмитрович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 10 | 3 |
| Нгуєн Чонг В`эт | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 9 | 3 |
німецька мова |
| Тішакова Анна Павлівна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 10 | 3 |
економіка |
| Медолазов Кирило Олегович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 11 | 2 |
інформатика |
| Лобас Дар’я Олександрівна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 5 | 1 |
| Філенко Нікіта Олексійович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 11 | 1 |
| Макаренко Іван Федорович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 8 | 2 |
| Шенгер Ілля Михайлович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 8 | 2 |
| Бойко Нікіта Андрійович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 9 | 3 |
| Крижній Данило Дмитрович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 10 | 3 |
астрономія |
| Мілюкова Ксенія Сергіївна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 10 | 2 |
| Воловчук Владислав Олегович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 11 | 2 |
| Ткаченко Дар’я В’ячеславівна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 10 | 3 |
географія |
| Демиденко Ілья Владиславович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 11 | 1 |
| Лионг Туан Хоа | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 8 | 3 |
| Макаренко Іван Федорович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 8 | 3 |
| Писаренко Анна Олександрівна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 9 | 3 |
інформаційні технології |
| Макаренко Іван Федорович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 8 | 1 |
| Бугрим Іоанн Володимирович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 8 | 3 |
| Крупеня Олександр Володимирович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 11 | 1 |
правознавство |
| Кватирук Аліса Геннадіївна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 9 | 2 |
| Писаренко Анна Олександрівна | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 9 | 2 |
екологія |
| Полоцький Олександр Ігорович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 11 | 2 |
| Крижній Данило Дмитрович | Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області | 10 | 2 |